İstanbul’da Düğün Mekanları

İstanbul'da Düğün Mekanları

İstanbul’da Düğün Mekanları denilince akla gelen ilk şey ulaşım oluyor. Ancak İstanbul’daki düğün mekanlarını incelediğinizde ulaşımı tamamen unutup mekanların büyüsüne kapılabiliyorsunuz. 81 ilin en büyük ve çeşitlilik açısından en zengin şehri olan İstanbul’da sizi farklı büyülere kaptıracak bir havası var. Sizin için ne önemli? Ne tarz mekanlardan hoşlanıyorsunuz? Tarihin o gizemli hikayelerinde kaybolup bıraktığı yapılarda bir düğün mü isterdiniz? Yoksa görkemli bir mekanda modern çağın gerektirdiği elit bir düğün mü? Belki de kırsal bir mekanda küçük bir kızın kuğu masalındaki prensesin o muhteşem dansını gerçekleştirdiği romantik bir mekan hayal ediyorsunuz. Hepsini bir arada İstanbul’da bulabilirsiniz. Size önereceğimiz düğün salonlarını çok rahat bir şekilde tercih edebilir kolayca iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da Düğün Mekanları : Armonia Deluxe

Kıpır Kıpır genç bir çiftseniz kokteyli bir salon arıyorsanız bu salon tam size göre. 750-1000 kişilik kapasite ile geniş mekanda rahatlıkla dans edebilir, misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Hem kapalı hem açık alanı olan bir mekan olmasındaki avantaj sigara içen misafirleriniz açısından çok büyük bir rahatlık veriyor. Sert hava koşullarına maruz kaldığınızda ise kapalı tarafında kesintisiz eğlencenize devam edebilirsiniz. Mutluluğunuzu riske atmayan mekanlar gelinlerimizin ilk tercihi olmalı. Düğün yaşandı bitti olaylarından değildir bu yüzden fotoğraflamayı unutmayın. Çoğu insan fotoğraflara baktığında hayal kırıklığına uğrar. Sebebi kolonların kareleri bozmuş olmasıdır. Sizin için en ince detayları düşünen firmalarla çalışmanız bu yüzden çok önemlidir. Armonia Deluxe salonunda kolonsuz mekanda sizlere bu konfor sağlanmıştır.

Konum açısından İstanbul’un merkezinde olup Bayrampaşa semtinde bulunmakta. Bu mekanda sadece düğün değil kına, sünnet gibi davetler içinde oldukça uygundur.

Armonia Ada

Az önce masallardaki gibi zarif bir kuğu gibi dans edip düğününüzü dillere destan kılmak için çok uygun bir mekan olan Armonia Ada’dan çok memnun kalacaksınız. Göl manzarası olan bu mekanın özel tasarımı ile gözlerinize inanamayacaksınız. Etrafı yeşilliklerle bezeli gösterişli bir düğün için bu mekanı tercih ederek nokta atışı yapmış olursunuz. Gelinliğinizi hafif kabarık ve sırt dekolteli bir model seçerek mekanla bütünleşebilirsiniz. Mutluluğunuzu riske atmayan mekanın yine 2 seçenekli açık ve kapalı alan alternatifleri mevcut. Uzman ve profesyonel çalışanları ile düğününüz için ufak detayları bile kusursuz düşünen bir ekibe sahip.

Sakine Hanım Konağı

İstanbul’un can alıcı tarihine tutkuluysanız ve düğününüze tarihi bir hava katmak istiyorsanız bu mekan sizler için çok uygun. Osmanlı imparatorluğunun sultanlarının adını taşıyan bu konakta nostaljiyi doruklarınıza kadar yaşatabilir ve yaşayabilirsiniz. Bu mekanla bütünlüğünüzü sağlayacak tek şey balık model gelinlik olacak. Açılır tavanıyla konfetilerinizi rahatlıkla patlatabilir, gece yıldızların ışığında dans edebilirsiniz. Eğlenceden yorulduğunuzda topuklu ayakkabılar ayaklarınıza vurmaya başlayacaktır. Bu mekan sizin için bunu da düşünmüş olup çim alanıyla konfor sağlamıştır. 200-300 kişilik yemek kapasitesi ile dolu dolu ama geniş bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Konum itibari ile İstanbul’un tam göbeğinde Üsküdar’da olup saçınız bozulmadan düğün mekanına ulaşabilirsiniz.

Seyr-ü Sefa

Durmak yerine hareket edeceğiniz bir gün değil midir düğün günü? Mekanı Yerinden oynatacağınız günde mekan yerinde olmayacak bir mekan hayal edin. Denizin Ferah kokusunu içinize çekerken İstanbul’un tüm güzelliği denizden görme imkanınız olacak. Başlangıçta giydiğiniz uzun zarif bir gelinliğin ardından gecenin sonlarına doğru mini bir gelinlik geçişi ile ortamı zenginleştireceksiniz. İster kokteyl olsun ister yemek sınırsız bir akşam eğlencesi misafirlerinizin akıllarında yer edecek. Şehrin panoramik, tarifi, ada, doğa, orman manzaralarını tek bir seferde görecek muhteşem bir düğün yaşayacaksınız. 100-200 kişilik yemek kapasitesi ile misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceksiniz.

Bu ve bu gibi birçok düğün davet mekanının olduğu web sitelerini inceleyebilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizler için iyi hizmet veren iki önerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderin