Armonia

Armonia Bosphorus Luxury

Armonia Bosphorus Luxury salonumuz 750 – 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Kokteyl için ise 1.000 – 2.000 kişi ağırlanabilmektedir.

Armonia Bosphorus Luxury

Armonia Bosphorus’ta en özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Tüm alanları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tasarlıyoruz.

 

Eşsiz boğaz manzarası eşliğinde özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm imkanları sizlere sunuyoruz.

 

Armonia Bosphorus açık ve kapalı alan avantajı ile İstanbul boğazında sizi bekliyor.

Kapalı alanda 350 misafir ağırlama kapasitemiz, açık alanımızda 750 kişiye çıkmaktadır.

 

Olumsuz hava koşullarına göre alınan önlemlerimizle özel günlerinizde hiçbir sorun yaşamamızı sağlıyoruz

 

Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizler için hayallerinizi gerçekleştirecek tüm çalışmaları yapıyor.

ornament_3.png

Yılların verdiği tecrübe ile birlikte başka firmalar aramanızı önlüyor size tam bir hizmet sunuyoruz. Catering, fotoğraf ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğlenmeniz için sahne ekipmanlarını sizler için ayarlıyoruz. Işık ve ses sistemimizin sizi memnun edeceğinden çok eminiz.

 

Organizasyon firmamız  ile görüşüp, hayallerinizi anlatmanız için sizleri dinliyoruz. İsteklerinize uygun organizasyon ve tasarım fikirleri ile en özel günlerinizi muhteşem kılıyoruz.

Eğlenceyi Armonia Bosphorus’ta sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürebilirsiniz. Geniş sahne alanını dilediğiniz gibi kullanabilir, eğlenceyi unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz.

 

Sizin ve misafirleriniz için unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz alanlar oluşturuyoruz.

 

Uzman ekibimiz tüm organizasyon boyunca misafirlerinizin ve sizin isteklerinizi karşılıyor, huzurlu ve konforlu bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Unutulmaz bir organizasyon için bizi tercih edin.

Armonia

Galeri

Video