Armonia Ada

Armonia Ada ile günümüzün estetik ve modern zevklerini yansıtıyoruz. Hayallerinizde ki düğünü ve daveti oluşturmak için tek ihtiyacınız bizimle iletişime geçmek.

 

Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile birlikte kusursuz bir organizasyona sahip olmanız için çalışıyoruz.

 

Göl kenarında bulunan Armonia Ada davet ve düğün salonumuz yaz aylarında ve kış aylarında kullanıma uygundur.

 

Tüm hava koşullarına uygun tasarlanan salonumuzda yaz ve ilkbahar aylarında tercih edebileceğiniz açık alana sahiptir.

 

Açık alanda 750 kişilik kapasitesi ile misafirlerinizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

 

Kapalı alanımızda da 750 kişi ve üzeri misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Alanlarımızın birbirinden farklı atmosferde dizayn edilmesi size kendinizi özel hissettirecek.

ornament_3.png

Yılların verdiği tecrübe ile birlikte başka firmalar aramanızı önlüyor size tam bir hizmet sunuyoruz. Catering, fotoğraf ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğlenmeniz için sahne ekipmanlarını sizler için ayarlıyoruz. Işık ve ses sistemimizin sizi memnun edeceğinden çok eminiz.

 

Organizasyon firmamız  ile görüşüp, hayallerinizi anlatmanız için sizleri dinliyoruz. İsteklerinize uygun organizasyon ve tasarım fikirleri ile en özel günlerinizi muhteşem kılıyoruz.

Salonlarımız içerisinde bulunan tüm alanları en kaliteli şekilde değerlendiriyor, misafirlerinizin rahat etmeleri için çalışıyoruz.

 

Açık veya kapalı alan fark etmeksizin tüm ihtiyaçlarınızı dinliyor ve yerine getiriyoruz.

 

Sizin ve sevdiklerinizin unutulmaz anlar yaşamaları için her ince detayı düşünüyoruz. Uzman ve profesyonel ekibimiz organizasyonunuz boyunca her daim yanınızda olarak oluşabilecek sorunlara karşı çözümler üretiyor, memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Armonia

Galeri

armonia_ada_galeri_1
armonia_ada_galeri_5
armonia_ada_galeri_3
armonia_ada_galeri_10

Video