Armonia Park

Armonia Park düğün ve organizasyonlarınız için özel olarak dekore edilmiş ve tasarlanmış bir salonumuzdur.

 

Yüksek tavan tasarımı ile ferah, geniş bir organizasyon süreci vadediyor. Kolonsuz yapısı ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamanızı sağlıyor.

 

Merkezi iklimlendirme sistemi ile yaz kış gönül rahatlığı ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Kapalı organizasyon ve düğün salonumuz 500 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Kokteyl ve yemekli organizasyonlarınız için geniş, ferah ve kaliteli alanlar yaratıyor. Salonu sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz.

 

Salonun merkezinde bulunan geniş dans pisti, sevdikleriniz ile birlikte doyasına eğlence fırsatı yakalatıyor.

 

Beyaz, krem ve kırmızı renkleri kullanarak klasik bir şıklığı düğününüze misafir ediyoruz. Armonia Park olarak salonumuzda napolyon tarz sandalye ve yuvarlak masa kullanmayı tercih ediyoruz.

ornament_3.png

Organizasyonunuzu planlarken sizi dinliyoruz ve hayallerinizi gerçekleştirecek çalışmaları yapıyoruz. Tüm organizasyonun istediğiniz gibi geçmesi için çalışıyoruz.

 

Özel gününüzü ve organizasyonunuzu Armonia Park olarak tasarlıyor, her detayı ile ilgileniyoruz. Farklı bir organizasyon firması ile anlaşmanıza gerek kalmıyor.

 

Sahne, ışık ve ses sitemimizle birlikte özel gününüzü unutulmaz kılmak için tüm ayrıntıları düşünüyoruz.

Canlı müzik, DJ hizmetimiz ile dilediğinizi seçebilirsiniz. Düğününüzün ya da organizasyonunuzun sonuna kadar sizinle olacağız.

 

Fotoğraf hizmetimiz ile özel gününüzü ve organizasyonunuzu unutulmaz kılıyor, her anı kayıt altına alarak mükemmel kareler elde ediyoruz.

 

Merkezi konumu, geniş oturma ve eğlence alanları ile siz de sevdikleriniz ve misafirleriniz ile birlikte unutulmaz bir an yaşamak istiyorsanız bizi tercih edin.

Armonia

Galeri